Cornhole Nuoma

Bohabo Maišeliai

Cornhole Maišeliai

Bohabo Cornhole žaidimo maišeliai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, yra pritaikyti žaisti pačiomis blogiausiomis oro sąlygomis ir atitinka visus oficialius ACL reikalavimus. Atlikome daug testavimo darbų ir pagaliau pagaminome, tokius cornhole maišelius, kuriais galime didžiuotis.

Bohabo Lentos

Cornhole Lentos

Bohabo Cornhole žaidimo lentos atitinka visus nustatytus ACL reikalavimus ir yra pritaikytos visoms oro sąlygoms. Pagamintos iš aukščiausios kokybės medienos ir preciziškai sukonstruotos taip, kad patirtumėte maksimalų malonumą žaidžiant šį žaidimą su savo draugais, kolegomis ar artimaisiais.

Bohabo Nuoma

Cornhole Nuoma

Bohabo Cornhole žaidimo nuoma puikus pasirinkimas jeigu norite išbandyti Bohabo Cornhole žaidimą, bet nedrįstate jo nusipirkti. Kreipkitės į Mus ir už priimtiną kainą mes Jums išnuomosime Bohabo žaidimą tiek laiko, kiek tik panorėsite. Žaidimo taisyklės labai paprastos, todėl gali žaisti tiek vaikai, tiek suaugę!

Susisiekite su Mumis

Kainos

Žaidimo kaina

4 x žaidimo maišeliai (rožiniai arba žydros spalvos) - 60€
8 x žaidimo maišeliai (4 rožiniai, 4 žydros spalvos) - 90€
Žaidimo komplekto kaina su viena lenta - 280€
Žaidimo komplekto kaina su dviem lentomis - 380€

Nuomos kaina

Vienos žaidimo lentos komplekto nuoma parai - 35€
Dviejų žaidimo lentų komplekto nuoma parai - 50€
(Nuomojant ilgiau negu parai - 50% nuolaida kitoms paroms)

I komplektą įeina:

- Žaidimo lenta(-os),
- 8 x žaidimo maišeliai (4 rožiniai, 4 žydros spalvos),
- Maišelis (susidėti visus žaidimui skirtus maišelius, bei liniją ir taisykles),
- Speciali linija nuo kurios reikia mesti,
- Taisyklės

Galite atsiimti Kaune
Siuntimas į kitus Lietuvos miestus - 8-12€

Viskas yra pagaminta pagal visus Pro standartus ir iš aukščiausios kokybės medžiagų. Maišeliai yra pagaminti iš skirtingų medžiagų - viena maišelio pusė yra „LIPNI“, o kita - „SLIDI“. Ši maišelio savybė leis Jums išbandyti skirtingas taktikas žaidžiant Cornhole žaidimą. Maišelių svoris ir dydis yra būtent toks su kokiais yra žaidžiama JAV Pro čempionatuose. Žaidimo lentos taip pat atitinka aukščiausius keliamus standartus. Įsigykite arba išsinuomokite Bohabo ir žaiskite aukščiausio lygio Cornhole žaidimą jau dabar.

Susisiekite su Mumis